Hlavní nabídka

Úvodní stránka
Katalog
O co jde?
Jak koupit kredity
Registrace
Kontakty

Novinky

4.8.2010

Pozice.info již obsluhují více než 300 webů na různá klíčová slova.

29.9.2009

Služba Pozice.info již jede naplno, budeme rádi, pokud využijete jejích služeb. Jak zakoupit kredity se dozvíte po kliknutí na odkaz v hlavní nabídce.

Archiv novinek

Informace

 

Pozice ve vyhledávačích je jedno z nejdůležitějších kritérií úspěšného webu

Výborná pozice ve vyhledavačích zásadně ovlivňuje návštěvnost stránek.


Jak je důležitá služba Pozice.info pro Vaše webové stránky

Přejete si denně dostávat informace o tom, na jaké pozici se nachází právě Vaše stránky? Rádi byste si na e-mailu přečetli, zda se v žebříčku pozic posunuly směrem nahoru či naopak dolu?

My Vám nabízíme službu Pozice.info, která umožňuje sledovávání Vašich internetových stránek a zároveň zasílaní tohoto stavu do Vaší e-mailové schránky. Budete samozřejmě informováni  také o té skutečnosti, jak si Vaše webová stránka stojí nejen na českých vyhledávačích, kterými jsou např. seznam.cz, google.cz, ale také ve vyhledávačích zahraničních, např. baidu.com, bing.com, google.com nebo yahoo.com.

Ruční sledování je příliš zdlouhavé a neefektivní . Od toho jsme tu my a naše služba Pozice.info, abychom Vám ušetřili čas a práci. Výsledky jsou zpracovány pomocí grafů, ze kterých, a to považujeme za velmi důležité, můžete zpětně kontrolovat, jak se vaše pozice za uplynulé období pohybovala.

Stačí si jen na na www.pozice.info zakoupit kredity, kterými si zajistíte naše služby.

Statistiky náhled