Hlavní nabídka

Úvodní stránka
Katalog
O co jde?
Jak koupit kredity
Registrace
Kontakty

Novinky

4.8.2010

Pozice.info již obsluhují více než 300 webů na různá klíčová slova.

29.9.2009

Služba Pozice.info již jede naplno, budeme rádi, pokud využijete jejích služeb. Jak zakoupit kredity se dozvíte po kliknutí na odkaz v hlavní nabídce.

Archiv novinek

Informace

Doporučujeme

Čeká Vás svatba? Už jste přemýšlely, jaké svatební šaty si pořídíte? Pokud ne, navštivte naši půjčovnu a vyberte si ty pravé svatební šaty pro Váš den "D". Každá nevěsta touží být krásná. S našimi šaty od dokonalosti nebudete daleko.

Autopůjčovna JakubCar nabízí k vypůjčení auta tradiční české značky Škoda. Auto si můžete on-line i telefonicky objednat. Autopůjčovna nabízí auta ve výborném technickém stavu. Přijďte si půjčit auto do autopůjčovny JakubCar v Praze.

Toužíte po vlastním vzhledu kuchyně? Chcete mít moderní styl kuchyně nebo tradiční styl? Vše je jen na Vás, sdělíte nám Vaši představu a my Vám zhotovíme vzhled kuchyně podle Vašich představ.

Je Vaše dlažba již zastaralá? Proč byste si ji nevyměnili? Koukněte se po firmách, které Vám dlažbu zhotoví, vyberte si třeba vhodný kámen, ze kterého Vám obloží například koupelnu, kuchyň.

Neutrácejte spousty peněz za návštěvy sauny. Infrasauna u Vás doma Vám ušetří peníze i čas, který vynaložíte jízdou za saunou. Samozřejmě infrasauna a její realizace Vás bude něco stát, ale je to výhodná investice do budoucna, která Vám s jistotou Vaše peníze ušetři.

Vestavěné skříně jsou praktickým řešením úložného prostoru a optimálním využitím zastavěné plochy. Každý návrh vestavěné skříně je unikátem. Výběr materiálu a doplňků záleží na Vás a my jsme připraveni vyhovět Vašemu osobnímu stylu. Kapitan interiery, s.r.o. je ta pravá volba pro Vás.

Nevíte si rady s dárkem? Co darovat nějaké šperky? Nebo potřebujete šperky k nějaké příležitosti? Navštivte naše stránky, kde naleznete prsteny luxusních francouzských značek, náhrdelníky a další šperky.

Pořiďte si místo koberce plovoucí podlahy Havel. Z našeho širokého sortimentu si jistě vybere každý, kdo uvažuje o nové podlahové krytině. Naše plovoucí podlahy jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které Vám bude sloužit dlouhá léta.

Nechcete mít jako každý bílá okna? Co zůstat věrní klasice a pořídit si dřevěná okna od TVT-Eurookna. Firma Vám dřevěná okna zhotoví, dopraví i nainstaluje. Neváhejte a pořiďte si dřevěná okna od naši firmy.

Chcete nový neokoukaný design koupelny? Není lepší nápad, než si zavolat do firmy, která tyto služby nabízí. Nový vzhled koupelny Vám zařídí podle Vašeho přání, ale samozřejmě všechno můžete nechat i na zkušených interierových designérech.

Přemýšlíte jaký dárek by byl vhodný a zároveň originální pro Vaše blízké? Pořiďte jim karikatury. Jen zašlete fotografii a do čtyř dnů můžete mít karikatury doma.

Matrace, které jsou dělány Vám na míru jsou pro Váš spánek neocenitelné. Zdravazada.cz nabízí širokou nabídku matrace nejideálnější pro Vaše dokonalé usínání.

Vestavěné skříně od Černý jsou kvalitní, profesionálně zpracované a dodány do 14 dnů. Používáme jen kvalitní materiály, samozřejmostí je i záruka na zhotovené vestavěné skříně.

Chystáte se vdávat? Jako první byste si měla vybrat svatební šaty, až potom je všechno ostatní. Navštivte půjčovnu Renata, kde si jistě vyberete ty pravé svatební šaty pro Váš velký den.

Autopůjčovna Prodik Capital, a. s. . nabízí vozový park značky Škoda. Působí v městech Ostrava a Brno. Cenová nabídka je již od 350,-/den. Autopůjčovna Prodik Capital, a. s. je dobrou volbou pro pronájem osobního auta.

Nudí Vás koberec a chtete si pořídit novou podlahu? Co například plovoucí podlahy? Dnes máte na výběr z mnoha barevných variant různých odrůd dřeva. Pořídit si plovoucí podlahy není dnes příliš drahá záležitost, stačí si jen správně vybrat.

Plastová okna od firmy Decro Bzenec, spol. s. r. o. jsou dobrou volbou pro Váš domov. Nabízí prvotřídní plastová okna s hladkým a lesklým povrchem, nezbytností je vysoká živnost. Plastová okna Vám ušetří peníze za teplo.